Rychlá poptávka
Home    O nás    Kariéra

Kariéra

Kariéra

Naše služby stavíme na detailních znalostech brněnského a jihomoravského trhu.  Součástí našeho týmu jsou specialisté v oboru komerčních nemovitostí, práva, financí,  technických a funkčních zázemí kanceláří i výrobních a skladových prostor. Vzhledem ke vzrůstající poptávce klientů o naše služby hledáme do našeho týmu nové kolegy.

Zadat poptávku ZDARMA

Junior Real Estate Consultant

Pracovní náplň:

  • denní komunikace s klienty osobně i telefonicky
  • práce s databází klientů a nemovitostí, prohlídky nemovitostí s klienty
  • vedení úspěšných obchodních jednání, příprava prezentací
  • příprava kupních a nájemních smluv
  • sjednávání podmínek pro prodej/pronájem kanceláře, skladu, obchodních prostor
  • vyhledávání investičně zajímavých nemovitostí
  • reporting vedení

Požadavky:

  • Cílevědomost a vysoké ambice
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Reprezentativní vystupování a spolehlivost
  • Cit pro obchod a schopnost rychlého rozhodování
  • Minimálně SŠ vzdělání + obchodní praxe  s prokazatelnými výsledky
  • Komunikativní znalost angličtiny – NUTNÉ pro každodenní činnost, němčina výhodou
  • Znalost práce na PC na velmi dobré uživatelské úrovni
  • Právní povědomí v oblasti Property managementu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zajímavou práci s možností profesního růstu
  • Práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • Nadstandardní příjmy a motivační provizní systém
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobil a Notebook, firemní vůz

V případě, že splňujete požadavky uvedené výše, zašlete nám svůj profesní životopis v češtině a angličtině na adresu info@mattisgroup.cz

Vzhledem k velkému zájmu ze strany uchazečů si společnost Mattis Group s r.o. vyhrazuje právo kontaktovat pouze vybrané uchazeče. V případě, že Vás nekontaktujeme do 14 dní od zaslání životopisu, berte prosím na vědomí, že jsme Vás nevybrali do dalšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Neinzerujeme,
aktuální nabídku prostor vám připravíme na míru, dle vašich potřeb a požadavků.

Hledáte kanceláře, sklady nebo obchodní prostory v Brně?

Pošlete nám poptávku zdarma.

Ušetříme Vám čas i peníze. Navíc neplatíte provizi za naše služby.

Naslouchání

Máme dlouholeté zkušenosti a znalosti trhu komerčních nemovitostí v Brně a okolí, proto pro vás rychle a efektivně nalezneme cenově výhodná řešení.

Široká nabídka prostor všech typů a velikostí.  Ihned k dispozici.

Doporučení

Známe historii lokalit a budov, včetně majetkoprávních vztahů, technického stavu nemovitostí i vývoje reálných cen nájmů. Díky těmto znalostem pro vás zajistíme ty nejlepší možné podmínky.

Najdeme optimální řešení plně odpovídající povaze vašeho podnikání

Vyjednávání

Díky detailní znalosti trhu jsme schopni nabídnout nejlepší možné podmínky a cenově efektivní řešení pro vaše podnikání.