Rychlá poptávka
Home    O nás

O nás

O nás

Jsme přední poradenská společnost v oblasti komerčních realit v Brně a okolí. Máme přehled o lokálním trhu, známe souvislosti a historii staveb i pronájmů.

Nabízíme vám unikátní přístup. Na základě vašich požadavků a potřeb najdeme optimální řešení pro váš byznys a zajistíme kompletní servis. Od zprostředkování pronájmů, prodeje nebo nákupu nemovitostí, přes právní poradenství, zařízení kanceláří až po projektové řízení.

Máme mnohaleté zkušenosti v oboru realit a náš odborný tým je schopný vám nezávisle poradit, abyste se dokázali informovaně rozhodnout, snížili své náklady a maximalizovali návratnost své investice.

Neinzerujeme,
aktuální nabídku prostor vám připravíme na míru, dle vašich potřeb a požadavků.

Hledáte kanceláře, sklady nebo obchodní prostory v Brně?

Pošlete nám poptávku zdarma.

Ušetříme Vám čas i peníze. Navíc neplatíte provizi za naše služby.

Naslouchání

Máme dlouholeté zkušenosti a znalosti trhu komerčních nemovitostí v Brně a okolí, proto pro vás rychle a efektivně nalezneme cenově výhodná řešení.

Široká nabídka prostor všech typů a velikostí.  Ihned k dispozici.

Doporučení

Známe historii lokalit a budov, včetně majetkoprávních vztahů, technického stavu nemovitostí i vývoje reálných cen nájmů. Díky těmto znalostem pro vás zajistíme ty nejlepší možné podmínky.

Najdeme optimální řešení plně odpovídající povaze vašeho podnikání

Vyjednávání

Díky detailní znalosti trhu jsme schopni nabídnout nejlepší možné podmínky a cenově efektivní řešení pro vaše podnikání.