Rychlá poptávka
Home    Reference    Řekli o nás

Řekli o nás

Reference

Naše komplexní služby v oblasti pronájmu kanceláří a skladů v Brně využívá stále více firem. Díky detailní znalosti trhu jsme schopni nabídnout optimální řešení pro vaše podnikání. Podívejte se, co o spolupráci s námi říkají naši klienti.

Zadat poptávku ZDARMA
Notino

„Delší dobu jsme hledali vhodné obchodní prostory pro naši prémiovou prodejnu v centru Brna. Společnosti Mattis Group patří velký dík za skvělou spolupráci při analýze trhu, doporučení nejvhodnějších prostor a významnou pomoci při vyjednávání smlouvy. Již jsme přivítali první zákazníky v naší nové prodejně.“

Jérôme Poussin, International & Retail Director, Notino

Jonckers

Rád bych tímto poděkoval brněnské společnosti Mattis Group za pomoc při hledání nových kancelářských prostor. Tato lokální realitní kancelář prokázala výbornou znalost trhu a provedla nás hladce celým procesem i přes měnící se požadavky. Díky jejich doporučení jsme nalezli nejvhodnější varianty v námi preferované lokalitě. Brzy se tak můžeme stěhovat do nových prostor.

Martin Veselý, jednatel Jonckers

Tartry mountain

Naše společnost potřebovala v roce 2020 otevřít novou pobočku v Brně. Obrátili jsme se proto na místní realitní kancelář s žádostí o nalezení vhodných prostor. I přes obecně složitější situaci v letošním roce jsme byli v pravidelném kontaktu a po prohlídkách vybraných lokalit jsme velmi rychle našli vhodné prostory pro naši kancelář a již jsme nastěhováni v novém.

Martin Matula, Tatry mountain resorts a.s.

biohack

Začátkem roku jsem hledal nové větší skladovací prostory se zázemím v dobře dostupné lokalitě v blízkosti centra pro náš rostoucí e-shop. Obrátil jsem se proto mimo jiné i na místní realitní kancelář nabízející pomoc při vyhledání nejvhodnější varianty. I přes omezenější aktuální nabídku na trhu, nám našli prostory nejlépe odpovídající našim představám a pomohli vyjednat atraktivní podmínky.

Michal Jaško, Biohack Planet

STAND

Se službami společností Mattis Group jsme byli velmi spokojeni. Ocenili jsme především skvělou orientaci na trhu a schopnost rychle najít vhodné prostory dle našich požadavků. Spolupráci s touto RK zaměřenou výhradně na komerční prostory tak můžeme vřele doporučit."

Jan Matýšek, Zdeněk Prax jednatelé STAND CZ spol. s.r.o.

HORSTAM

Rád bych tímto poděkoval společnosti Mattis Group za profesionální asistenci při hledání nových výrobních prostor v rámci expanze naší společnosti. Zejména díky aktuálním a komplexním informacím jsme se rychle zorientovali na trhu a brzy vybrali novou výrobní halu dle našich požadavků.

Martin Horčica, jednatel Horstam s.r.o.

hanscraft

Dlouhou dobu jsme hledali vhodné obchodní prostory v Brně pro náš nový showroom. Rád bych poděkoval společnosti Mattis group za spolupráci při tomto nesnadném hledání, pravidelnou aktualizaci vhodných možností a konečném doporučení prostor. Již brzy tak otevřeme náš nový showroom pro nové zákazníky.

Jiří Palivec, Hanscraft s.r.o.

Optimio

Rád bych poděkoval brněnské společnosti Mattis Group za profesionální služby při hledání nových kanceláří k pronájmu. Díky výborné znalosti aktuálních možností na trhu jsme velmi rychle našli prostory, které odpovídají našim požadavkům a očekáváním. Agent Mattis Group nás provedl celým procesem od A do Z včetně doporučení nejvhodnější varianty. Díky rychlému a věcnému jednání se již brzy budeme stěhovat do zcela nových a větších prostor.

Jan Bindr, jednatel Optimio spol. s.r.o.

EMAN

Rád bych poděkoval společnosti Mattis group za jejich služby při hledání nových kancelářských prostor při naší expanzi v Brně. Díky výborné znalosti trhu jsme se velmi rychle zorientovali v aktuální nabídce a brzy vybrali prostor vyhovující našim požadavkům. Služby společnosti Mattis group mohu doporučit, hledáte-li v Brně komerční nemovitosti.“

Bronislav Neubauer, CFO

PZK

Děkujeme společnosti Mattis Group za její služby při hledání vhodných prostor pro náš nový velkosklad. Díky výborné znalosti trhu a rychlému jednání bylo možné vybrat vyhovující skladové prostory v poměrně krátkém termínu v námi preferované lokalitě, do kterých se budeme brzy stěhovat.

Ing. Jaroslav Trávníček, ředitel divize velkoobchod

stachema

Chtěli bychom tímto způsobem vyjádřit poděkování za služby společnosti MATTIS GROUP, která nám díky znalosti regionálního trhu pomohla vyhledat specifické skladovací prostory v požadovaném termínu a pomohla dojednat atraktivní nájemní podmínky. I přes obtížnost naší poptávky jsme byli schopni vše zvládnout, včas nastěhovat naše zařízení a od února letošního roku využíváme nové skladovací prostory se zázemím.

Martin Váša, výrobní ředitel, Stachema CZ s.r.o.

MEDITECH

Rád bych poděkoval brněnské společnosti Mattis Group za asistenci při hledání nových kancelářských prostor. Potřebovali jsme se rozhodnout o stěhování do nové lokality ve velmi krátkém čase. Tato lokální realitní kancelář prokázala výbornou znalost trhu, nabídla aktuální možnosti odpovídající našim požadavkům a doporučila nejvhodnější variantu. Již brzy se tak stěhujeme do nových prostor.

Michal Holub, jednatel Meditech s.r.o.

Gourmet Restaurant

Chtěl bych poděkovat společnosti Mattis Group za pomoc při hledání vhodného obchodního prostoru v centru Brna pro rozšíření našeho provozu. Díky výborné znalosti trhu nám doporučili aktuálně nejvhodnější prostory pro provoz naší restaurace a pomohli nám vyjednat výhodné podmínky dlouhodobého pronájmu. Ve spolupráci s touto realitní kanceláří budeme nadále pokračovat a její služby doporučujeme všem, kdo hledají obchodní či jiné komerční prostory v Brně.

Jakub Janík, jednatel Gourmet Group spol s.r.o.

PUX DESIGN

V loňském roce jsme se obrátili na společnost Mattis Group s poptávkou na nové kancelářské prostory v preferované lokalitě v blízkosti centra Brna. Se spoluprací jsme byli velmi spokojeni, Mattis Group nám udělal podrobnou rešerši možností dle našeho zadání a u zvolené varianty nám i pomohl s dojednáním výhodnější ceny. Od letošního března tak pracujeme ve zcela nových kancelářích, které přesně odpovídají našim vstupním požadavkům. Služby Mattis Group doporučujeme všem, kdo hledají komerční prostory v Brně.

Ing. Tomáš Hložánek, jednatel společnosti Puxdesign

Mont-Tech

Rádi bychom poděkovali za služby společnosti MATTIS GROUP, která nám zejména díky znalosti lokálního trhu pomohla vyhledat specifické skladovací prostory v Brně ve velmi krátkém termínu. I přes urgentnost situace jsme byli schopni vše zvládnout a včas nastěhovat naše zařízení.

Jiří Vrbský, jednatel společnosti Mont-Tech s.r.o.

ThreatMark

Rád bych tímto poděkoval brněnské společnosti Mattis Group za pomoc při hledání nových kancelářských prostor. Tato lokální realitní kancelář prokázala výbornou znalost trhu a provedla nás celým procesem, včetně doporučení nejvhodnější varianty. Díky rychlému jednání se již brzy můžeme stěhovat do nových prostor.

Milan Čapoun, Head of development ThreatMark s.r.o.

System 4u

Chtěl bych tímto poděkovat společnosti MATTIS GROUP za aktivní a profesionální přístup při hledání nových kancelářských prostor pro naši společnost. Díky perfektnímu přehledu a detailní znalosti brněnského trhu jsme společně vybrali atypické prostory v blízkosti centra Brna plně odpovídající našim požadavkům a cenovým představám.

Martin Koláček, předseda představenstva System4U a.s.

Lékarna

Chtěli bychom poděkovat společnosti Mattis Group za pomoc při hledání vhodného obchodního prostoru v centru Brna. Díky detailní znalosti místního trhu nám doporučili vhodné prostory pro provoz lékárny a pomohli nám vyjednat výhodné podmínky dlouhodobého pronájmu. Ve spolupráci s touto realitní kanceláří budeme nadále pokračovat a její služby doporučujeme všem, kdo hledají komerční prostory v Brně.

Marek Mikulík, NUNN s.r.o.

bhit

Naše firma hledala kancelářské prostory s parkováním v preferované lokalitě v Brně. Společnost Mattis Group nám představila vhodné možnosti, provedla nás celým procesem a pomohla nám vyjednat námi požadované podmínky nájmu. Služby společnosti Mattis Group doporučuji každému, kdo hledá komerční nemovitosti v Brně.

Ing. Tomáš Zoufalý, jednatel BHIT CZ s.r.o.

Spandex

Na společnost Mattis Group jsme se obrátili ve době blížícího se konce platnosti stávající nájemní smlouvy. Díky perfektní znalosti trhu nám ukázali aktuální možnosti na trhu a doporučili společně renegociovat stávající smlouvu. S pronajímatelem vyjednali vylepšení dlouhodobých nájemních podmínek, včetně akceptace nových požadavků naší společnosti. Služby společnosti Mattis Group mohu vřele doporučit.

Boris Podlucký – Business Unit Manager, Eastern Europe, SPANDEX

CS Solutions

Naše společnost hledala nové kancelářské prostory v Brně v poměrně krátkém termínu. Mattis Group prokázal velmi dobrou znalost trhu a doporučil nám několik vhodných prostor a obratem zajistil prohlídky. Díky jejich profesionálnímu přístupu a rychlému jednání jsme byli schopni najít prostory dle našich představ a dodržet napnutý timing. Společnost Mattis Group mohu doporučit všem svým přátelům a obchodním partnerům.

Michal Ratajský, jednatel CS Solutions

FNZ

Chtěli bychom tímto způsobem vyjádřit poděkování za profesionální služby společnosti MATTIS GROUP. Potřebovali jsme vyhledat nové kancelářské prostory pro několik desítek lidí v poměrně krátkém termínu. Toto se nám povedlo hlavně díky výborné znalosti trhu a skvěle odvedené práci společnosti MATTIS GROUP. I přes urgentnost situace jsme byli schopni vše zvládnout a to zejména díky společnosti MATTIS GROUP.

Jiří Goliáš, FNZ

CEO Becomes

We would like to take this opportunity to express our deep appreciation for the professional service provided by MATTIS GROUP in search for our new headquarters office in Brno. MATTIS GROUP demonstrated excellent local market knowledge and flexibility, which enabled us to close a quick and solid deal despite being based in Italy. MATTIS GROUP guided us through the entire process of property acquisition; from the selection of suitable premises through negotiation of terms to fitting out the premises.

Andrea Bruschi, CEO, Becomes s.r.o.

Arkon Flow Systems

Tímto bych chtěla poděkovat společnosti MATTIS GROUP za skvělý přístup při hledání výrobních prostor pro naši společnost. Výborná znalost brněnského trhu a komplexní nabídka služeb této kanceláře nám umožnily věnovat se plně svému podnikání, a ušetřit tak čas i peníze. Díky profesionálnímu přístupu společnosti MATTIS GROUP jsme byli schopni udělat důležité rozhodnutí a přestěhovat náš provoz do prostor dle našich představ.

Šárka David Tichá, prokura, Arkon Flow Systems, s.r.o.

HILL

Chtěla bych tímto poděkovat společnosti MATTIS GROUP za profesionální práci při zajištění nájemce pro naši nemovitost. MATTIS GROUP díky své znalosti trhu, aktivnímu a rychlému přístupu dokázal zajistit nájemce pro celou kancelářskou budovu o velikosti 1200 m2 během pár týdnů. Všem, kteří potřebují vyřešit pronájem svých prostor, mohu společnost MATTIS GROUP doporučit.

Kateřina Janků, Jednatelka společnosti HILL, s.r.o.

Neinzerujeme,
aktuální nabídku prostor vám připravíme na míru, dle vašich potřeb a požadavků.

Hledáte kanceláře, sklady nebo obchodní prostory v Brně?

Pošlete nám poptávku zdarma.

Ušetříme Vám čas i peníze. Navíc neplatíte provizi za naše služby.

Naslouchání

Máme dlouholeté zkušenosti a znalosti trhu komerčních nemovitostí v Brně a okolí, proto pro vás rychle a efektivně nalezneme cenově výhodná řešení.

Široká nabídka prostor všech typů a velikostí.  Ihned k dispozici.

Doporučení

Známe historii lokalit a budov, včetně majetkoprávních vztahů, technického stavu nemovitostí i vývoje reálných cen nájmů. Díky těmto znalostem pro vás zajistíme ty nejlepší možné podmínky.

Najdeme optimální řešení plně odpovídající povaze vašeho podnikání

Vyjednávání

Díky detailní znalosti trhu jsme schopni nabídnout nejlepší možné podmínky a cenově efektivní řešení pro vaše podnikání.