Rychlá poptávka
Home    O nás    Proč Mattis Group

Proč Mattis Group

Proč Mattis Group

Jsme přední poradenská společnost v oblasti komerčních realit v Brně a okolí. Jako lokální firma máme detailní přehled o brněnském trhu a jsme připraveni vám pomoci při výběru vaší kanceláře, skladu či obchodních prostor. Máme mnohaleté zkušenosti v oboru komerčních realit a náš odborný tým je schopný vám nezávisle poradit, abyste se dokázali správně rozhodnout, snížili své náklady a maximalizovali návratnost své investice.

Zadat poptávku ZDARMA

USNADNÍME VAŠE ROZHODNUTÍ

Jsme pro vás tím správným partnerem, když plánujete pronájem skladu či kanceláře, koupi nové nemovitosti nebo chcete optimalizovat své náklady. Díky našim zkušenostem vám pomůžeme udělat informované rozhodnutí.

Efektivní řešení

Známe historii lokalit a budov, včetně majetkoprávních vztahů, technického stavu nemovitostí i vývoje reálných cen nájmů. Díky těmto znalostem pro vás zajistíme ty nejlepší možné podmínky.

Odborný přístup

Máme mnohaleté zkušenosti v oboru realit a náš odborný tým je schopný vám nezávisle poradit, abyste se dokázali informovaně rozhodnout, snížili své náklady a maximalizovali návratnost své investice.

Zkušený tým

Díky dlouholetým zkušenostem a detailní znalosti brněnského trhu komerčních nemovitostí jsme připraveni nalézt optimální řešení pro váš byznys.

Nezávislé poradenství

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a vždy hledáme řešení, které bude odpovídat jeho potřebám. Poskytujeme nezávislé poradenství v oblasti komerčních realit.

Komplexní nabídka služeb

Naše komplexní poradenství vám zajistí nejlepší možné podmínky a cenově efektivní řešení.

Cílem společnosti je dlouhodobá spokojenost klientů, kteří se na nás obrací opakovaně. Jsme připraveni pomoci i Vám.

Kontaktujte nás

foto - Mgr. MICHAL DOSEDLA
  • Mgr. MICHAL DOSEDLA
  • Real Estate Consultant
T + 420 604 555 111
E michal.dosedla@mattisgroup.cz
chci být kontaktován

Neinzerujeme,
aktuální nabídku prostor vám připravíme na míru, dle vašich potřeb a požadavků.

Hledáte kanceláře, sklady nebo obchodní prostory v Brně?

Pošlete nám poptávku zdarma.

Ušetříme Vám čas i peníze. Navíc neplatíte provizi za naše služby.

Naslouchání

Máme dlouholeté zkušenosti a znalosti trhu komerčních nemovitostí v Brně a okolí, proto pro vás rychle a efektivně nalezneme cenově výhodná řešení.

Široká nabídka prostor všech typů a velikostí.  Ihned k dispozici.

Doporučení

Známe historii lokalit a budov, včetně majetkoprávních vztahů, technického stavu nemovitostí i vývoje reálných cen nájmů. Díky těmto znalostem pro vás zajistíme ty nejlepší možné podmínky.

Najdeme optimální řešení plně odpovídající povaze vašeho podnikání

Vyjednávání

Díky detailní znalosti trhu jsme schopni nabídnout nejlepší možné podmínky a cenově efektivní řešení pro vaše podnikání.