Rychlá poptávka
Home    Reference    Partneři

Partneři

Reference

Naše komplexní služby v oblasti pronájmu kanceláří a skladů v Brně využívá stále více firem. Díky detailní znalosti trhu jsme schopni nabídnout optimální řešení pro vaše podnikání. Součástí našeho týmu jsou specialisté v oboru komerčních nemovitostí, práva, financí,  technických a funkčních zázemí kanceláří i výrobních a skladových prostor. 

Zadat poptávku ZDARMA
Realitni komora

Společnost Mattis Group vznikla za účelem poskytování profesionálních konzultací v oblasti komerčních realit. I díky tomu je členem profesionálního sdružení odborníků a dalších specialistů, kteří působí na českém realitním trhu. Jako člen Realitní komory České republiky může využívat podpory v dalším vzdělávání a rekvalifikacích v oblasti realit. Svou činnost vykonává výhradně v souladu s etickým kodexem.

http://www.realitnikomora.cz/

RADIL

Advokátní kancelář Radil & Schmidt je partnerem společnosti Mattis Group v oblasti práva. Zastupuje nejen společnost samotnou, ale poskytuje služby i jejím klientům. K hlavním oblastem podpory patří vyjednávání o ceně nájmů. Mnohaleté zkušenosti v oblasti práva komerčních nemovitostí na straně pronajimatele zúročují při zastupování klientů, zejména při obhajobě jejich práv vůči majitelům nemovitostí. V rámci partnerství nabízíme klientům kompletní právní servis v českém i anglickém jazyce.

http://www.radil-schmidt.cz/

Neinzerujeme,
aktuální nabídku prostor vám připravíme na míru, dle vašich potřeb a požadavků.

Hledáte kanceláře, sklady nebo obchodní prostory v Brně?

Pošlete nám poptávku zdarma.

Ušetříme Vám čas i peníze. Navíc neplatíte provizi za naše služby.

Naslouchání

Máme dlouholeté zkušenosti a znalosti trhu komerčních nemovitostí v Brně a okolí, proto pro vás rychle a efektivně nalezneme cenově výhodná řešení.

Široká nabídka prostor všech typů a velikostí.  Ihned k dispozici.

Doporučení

Známe historii lokalit a budov, včetně majetkoprávních vztahů, technického stavu nemovitostí i vývoje reálných cen nájmů. Díky těmto znalostem pro vás zajistíme ty nejlepší možné podmínky.

Najdeme optimální řešení plně odpovídající povaze vašeho podnikání

Vyjednávání

Díky detailní znalosti trhu jsme schopni nabídnout nejlepší možné podmínky a cenově efektivní řešení pro vaše podnikání.