• +420 604 555 111
  • mail
  • EN
Rychlá poptávka
Home    Reference    Partneři

Partneři

Reference

Naše komplexní služby v oblasti pronájmu kanceláří a skladů v Brně využívá stále více firem. Díky detailní znalosti trhu jsme schopni nabídnout optimální řešení pro vaše podnikání. Součástí našeho týmu jsou specialisté v oboru komerčních nemovitostí, práva, financí,  technických a funkčních zázemí kanceláří i výrobních a skladových prostor. 

Realitni komora

Společnost Mattis Group vznikla za účelem poskytování profesionálních konzultací v oblasti komerčních realit. I díky tomu je členem profesionálního sdružení odborníků a dalších specialistů, kteří působí na českém realitním trhu. Jako člen Realitní komory České republiky může využívat podpory v dalším vzdělávání a rekvalifikacích v oblasti realit. Svou činnost vykonává výhradně v souladu s etickým kodexem.

http://www.realitnikomora.cz/

RADIL

Advokátní kancelář Radil & Schmidt je partnerem společnosti Mattis Group v oblasti práva. Zastupuje nejen společnost samotnou, ale poskytuje služby i jejím klientům. K hlavním oblastem podpory patří vyjednávání o ceně nájmů. Mnohaleté zkušenosti v oblasti práva komerčních nemovitostí na straně pronajimatele zúročují při zastupování klientů, zejména při obhajobě jejich práv vůči majitelům nemovitostí. V rámci partnerství nabízíme klientům kompletní právní servis v českém i anglickém jazyce.

http://www.radil-schmidt.cz/

Hledáte nemovitost pro svou kancelář, sklad, výrobu, logistické centrum?
Hledáte ji v Brně a okolí?

Už teď máte nakročeno k úspěchu.
My totiž nehledáme způsob, jak vám pomoci.
My ho známe.

Vyznáme se
v realitách Brna a okolí

Naslouchání

Máme dlouholeté zkušenosti a znalosti trhu komerčních nemovitostí v Brně a okolí, proto pro vás rychle a efektivně nalezneme cenově výhodná řešení.

Známe souvislosti
a historii
staveb

Doporučení

Známe historii lokalit a budov, včetně majetkoprávních vztahů, technického stavu nemovitostí i vývoje reálných cen nájmů. Díky těmto znalostem pro vás zajistíme ty nejlepší možné podmínky.

Najdeme optimální řešení pro Váš byznys

Vyjednávání

Naše komplexní poradenství vám zajistí nejlepší možné podmínky a cenově efektivní řešení.